Mapa strony Polityka prywatności Strona główna
Fobaro Sp. z o.o. S.K.A
ul. Robocza 40
61-517 Poznań
Tel.: +48 061 89 66 600
Fax: +48 061 89 66 601 info@extrem.com.pl

   


Firma Fobaro  jest jednym z liderów w dystrybucji i produkcji klejów przemysłowych w Polsce. Posiada w swojej ofercie wyroby renomowanych światowych producentów jak i własne. Oferuje kleje dla prawie wszystkich sektorów przemysłu, dla wielu rodzajów zastosowań.

Oferujemy najwyższą jakość produktów, profesjonalne doradztwo ze strony konsultantów techniczno-handlowych, niezawodny serwis logistyczny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Długoletnie doświadczenie naszych dostawców, jak i nasze, doprowadziło do tego, że zabezpieczamy jakościowo wysokokwalifikowane produkty.

Kleje przemysłowe będące w ofercie pochodzą z produkcji objętej certyfikatami ISO 9001:2000 oraz atestami jakości Unii Europejskiej. Nasi odbiorcy mają gwarancję, że prowadzona jest stała kontrola jakości wyrobów. Oferowane przez nas kleje są nieszkodliwe dla środowiska jak również posiadają międzynarodowe atesty oraz certyfikaty U.S. Federal Food Additives FDA 175.105.

W celu kompleksowej obsługi naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o piły taśmowe produkcji amerykańskiej. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów zajmujących się obróbką pianki poliuretanowej, polietylenowej i gumowej, materiałów izolacyjnych, opakowaniowych, a także przetwórstwem produktów spożywczych (warzyw, mięsa, pieczywa).

W odpowiedzi na zapytania naszych klientów dotyczące innowacyjnych sposobów pakowania i ekspozycji towarów posiadamy w swojej ofercie unikatowe uchwyty do butelek – multipacki.

 

 
X extrem