Mapa strony Polityka prywatności Strona główna
Fobaro Sp. z o.o. S.K.A
ul. Robocza 40
61-517 Poznań
Tel.: +48 061 89 66 600
Fax: +48 061 89 66 601 info@extrem.com.pl

   


Program PLATO Polska 2001/2002

PLATO Polska to projekt mający na celu wsparcie 200 polskich małych i średnich przedsiębiorstw z województw Wielkopolski i Lubuskiego.
Firma Extrem wzięła udział w specjalnym programie obejmującym roczne szkolenie oraz wsparcie merytoryczne polskich i flamandzkich opiekunów. Plato Polska korzysta z wiedzy belgijskiej. W Belgii koncepcja ta okazuje się być bardzo skuteczna.
 
Projekt treningu oraz tzw. Strategiczny Plan dla prowincji KEMPEN jest teraz w pełni wspierany przez rząd Flandrii, który ostrzega w nim niezbędne narzędzie rozwoju gospodarczego.

Koncepcja Plato została z sukcesem wdrożona w takich krajach jak Holandia, Irlandia, Dania, Słowenia a także wschodnie landy Niemiec. Program PLATO jest realizowany przy wsparciu Rządu Wspólnoty Flamandzkiej (Flemish Community, Administration of Economy). Swojego poparcia udzieliły programowi władze lokalne: Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Wojewoda Lubuski, Marszałek Województwa Lubuskiego oraz władze wielu gmin.

W fazie finałowej projektu rozpisano konkurs dla 140 uczestników na napisanie planu marketingowego, za który otrzymaliśmy pierwszą nagrodę Panteon Polskiej Ekologii.

W 2003 roku za osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska Ministerstwo Ochrony Środowiska uhonorowało naszą Firmę prestiżową nagrodą Panteon Polskiej Ekologii.

 
X extrem