Mapa strony Polityka prywatności Strona główna
Fobaro Sp. z o.o. S.K.A
ul. Robocza 40
61-517 Poznań
Tel.: +48 061 89 66 600
Fax: +48 061 89 66 601 info@extrem.com.pl

   


Fobaro Sp. z o.o. S.K.A. jest jednym z liderów w Polsce w dystrybucji klejów przemysłowych oraz narzędzi do cięcia.
Polityką Spółki jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości klejów przemysłowych dla wielu branż przemysłowych oraz narzędzi do cięcia. Poprzez stałe zwiększanie wartości dodanej naszej spółki podnosimy konkurencyjność firmy. Dostarczamy produkty najwyższej jakości akceptowane przez najbardziej wymagających klientów.

Zdając sobie sprawę z rosnących i zmieniających się wymagań klientów oraz innych stron zainteresowanych zobowiązujemy się do spełnienia wymagań oraz ciągłego doskonalenia skuteczności systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008. Wdrożony System Zarządzania Jakością jest zorientowany na spełnianie aktualnych i przyszłych wymagań klientów, obowiązujących przepisów prawnych oraz wywiera istotny wpływ na trwałe osiąganie satysfakcjonujących wyników finansowych będących źródłem dalszego dynamicznego rozwoju naszej firmy.

Zamierzamy dzięki konsekwentnie realizowanej polityce osiągnąć następujące cele:
  • utrzymywać dobry wizerunek spółki w oczach klienta,
  • zapewnić ciągły i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa,
  • nawiązywać długotrwałą współpracę z dostawcami i odbiorcami,
  • dostarczać wyroby spełniające wymagania prawne.
Jako Prezes Zarządu Spółki jestem odpowiedzialny za zapewnienie odpowiednich zasobów do osiągnięcia celów związanych z jakością. Zobowiązuje się do zapewnienia szkoleń podnoszących kompetencje i świadomość pracowników.

Polityka Jakości jest znana i zrozumiała w organizacji. Jest realizowana przez naszych pracowników oraz udostępniana zainteresowanym stronom.

PREZES ZARZĄDU
Piotr SiebertX extrem